Dziekuje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziekuje

Postprzez matilda Cz, 03.04.2008 12:53

Droga Pani Krysiu,

Chciałam podziekowac za to, ze Pani jest...

Codziennie odwiedzam Pani strone i czekam i czekac bede na Pania tutaj. Często bywam w Teatrze Polonia, widziałam niemal wszystkie przedstawienia, kibicuje i przygladam sie wszystkiemu, co Pani tworzy. Jako prezent urodzinowy dla samej siebie w zeszłym tygodniu po raz trzeci wybrałam sie na Shirley, siedziałam na podlodze wpatrzona w Pania i najbardziej wzruszałam sie wtedy, gdy Pani sie smiała :) Na koniec jak zwykle nie mogłam ukryc łez, jak wiele innych kobiet wokoł mnie.

Gdy odszedl Pan Edward pojechałam na jego grób i zapaliłam świeczkę. To jedyne, co mogłam zrobic...

Pani wywiad dla Gazety czytałam z przerwami - tak silnie dotykało mnie to wszystko, o czym Pani mówiła. A dzis, po tym jak wczoraj musielismy uspic naszego ukochanego psa, postanowiłam po kilku latach odwiedzania tej strony, zalogowac sie i napisac do Pani, majac w pamieci między innymi Pani opowiesc o Karo...

Ukłony
matilda
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 03.04.2008 12:19

Postprzez Krystyna Janda N, 06.04.2008 08:47

Serdecznie pozdrawiam. Dwa tygodnie temu zdechł mój ukochany piesek Oskar. No cóż...miał 15 lat i był bardzo chory...
Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja