29.04 - to była moja Grecja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

29.04 - to była moja Grecja

Postprzez Ptyś Cz, 01.05.2008 10:34

Dzień dobry majowo :)
tyle osób dziękuje Pani za Shirley, tyle osób dziękuje za "tę Grecję" - ale jak Pani za to nie dziękować???!!! Shirley była maim marzeniem od lat, ale zawsze było coś, co stało na drodze naszego spatkania: sadzone jajka, ziemniaki, codzienność, odległość, wiecznie coś...Aż w końcu padło -JADĘ ! muszę Ją zobaczyć, muszę choćby nie wiem co?!
I stało się, 29.04.2008 to była moja Grecja :) Oj jak bardzo Pani za nią dziękuję. To nie była pierwsza okazja żeby zobaczyć Panią na scenie, ale pierwsza w roli Shirley ( zrobię wszystko, żeby nie była jedyną !) i pierwsza w Polonii.
Moja pierwsza wizyta z Polonii obdyła się już przed południem - nie znam Warszawy, a błądzenie i szukanie teatru tuż przed spektaklem trochę nie mieściło się w moim światopoglądzie ;) Jak dobrze przez chwilę być Kolumbem he he
... przekraczam próg teatru (odwagi dodał mi Pan, który akurat wchodził) wychodzi do nas miła pani i informuje owego pana, że po bilety musi udać się w inne miejsce. Podchodzi do mnie, pyta w czym może pomóc? że jeśli po bilety, to .... ja na to, że bilety już mam, że ja tylko pragnę zerknąć na teatr póki tłumu nie ma, chyba nawet padła informacja skąd jestem. Przemiła pani mówi do mnie: proszę za mną, oprowadzę kawałeczek :) :) Mimowolnie odwracam głowę w stronę kas, a za szybą Pani rozmawia z jakimś młodym mężczyzną (odwagi żeby podejść i poprosić o autograf zabrakło i nie wypadało chyba przeszkadzać) o matko! tyle szczęścia za jednym razem???!!!
Shirley cudowna, Pani - cóż nie znam słów żeby to opisać, ale ucieszył mnie fakt, że śmiała się Pani z nami, jakby SV bawiła Panią tak, jak nas - to było cudowne!!!! :)
Eh, trochę długi ten post...ale muszę jeszcze podziękować za autograf! :) tak, mam go jednak! tuż po spektaklu podpisała się Pani na moim programie z Shirley :)
Ten post to dowód na to, że można mieć swoją Grcję , mnie przy okazji udało się schwytać nieco szczęścia :)
Dziękuję Pani Krystyno i kłaniam się, kłaniam się nisko.
Avatar użytkownika
Ptyś
 
Posty: 51
Dołączył(a): Cz, 28.04.2005 09:04
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.05.2008 22:05

I ja kłaniam się wzajemnie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja