Co to będzie??

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Co to będzie??

Postprzez poetka_amatorka Pt, 02.05.2008 17:07

Co to będzie bez supermarketów??? Poszłam dziś do jednego z marketów we Wrocławiu w celu zakupienia żywności na następny tydzień, żeby nie chodzić po osiedlowych sklepach po kilka razy dziennie. I co się okazało? Że w tym samym momencie wszyscy Wrocławianie mieszkający w dzielnicy Stare Miasto wpadli na ten sam pomysł! kolejki sięgały do połowy marketów. Stwierdziłam, że ostatecznie nie jestem aż tak zdeterminowana, żeby stać w tej kilkugodzinnej kolejce... "Wypady" do marketów i centrów handlowych zawsze mnie męczyły, ale tym razem przeżyłam istny horror! i tak się zastanawiam- co by się stało gdyby, np. nagle we wszystkich marketach zabrakło prądu?? Niektórym pewnie świat by się zawalił... Smuci mnie też to, że z dnia na dzień przybywa zakupoholików....

Pozdrawiam słonecznie i ciepło
Ewa z Wrocławia

P.S. Co do "zeszyciku" Pani Męża wiem jedno- to nie był przypadek... Prawdziwej miłości i troski nie rozłączy nawet śmierć...
Avatar użytkownika
poetka_amatorka
 
Posty: 64
Dołączył(a): N, 06.01.2008 19:35

Postprzez Krystyna Janda So, 03.05.2008 13:11

Nienawidzę supermarketów , no chyba ze buduje i potrzebne mi to wszystko co w tych do budowania jest. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja