Sztuka w roznych pojeciach...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sztuka w roznych pojeciach...

Postprzez bierdonka4 N, 11.05.2008 11:20

Co do papieza przygniecionego kamieniem... Pewnie mieli szlachetne motywy dzialania, ale cos im nie wyszlo. Lecz absolutnie nie nalezy sie w jakikolwiek sposob bulwersowac, czy tez obrazac. To sztuka, a nie zawsze trzeba ja rozumiec. I zawsze oburzeni sa ci, co tak naprawde byc niepowinni. A te wszystkie dewotki, religijne sa tylko w kosciele, pozniej zbieraja sie wszystkie i komentuja rzeczy i ludzi ktorych nie rozumieja. A pozniej wychodza z tego niewiadomo jakie konflikty. I przede wszystkim, kompletnie nieuzasadnione.
Sztuka jest sztuka, czasami niezrozumiala- fakt, lecz nigdy nie nalezy probowac zrozumiec ja do konca...
Pozdrawiam serdecznie i goraco:)
Marta
bierdonka4
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn, 05.05.2008 19:40

Postprzez Krystyna Janda Wt, 13.05.2008 04:55

Tak to była wielka afera. Kosztowała zresztą posadę ówczesną panią dyrektor ZACHĘTY Andę Rottenberg. Ja rzeźby nie widziałam ale dyskusja o urażanych uczuciach wszelkich , nie tylko religijnych mogłaby być niekończącą sie, więc staram się tylko uśmiechać nad słabościami ludzi. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron