Bez Tematu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Bez Tematu

Postprzez Magdalena alias Valentine Cz, 15.05.2008 12:14

[color=red]
Witam serdecznie!

Geba mi sie smieje kiedy widze nowe posty, nowe zdjecia. Jeszcze bardziej kiedy na tych zdjeciach widze - na czytanych probach - znajomych. Albo na deskach - jeszcze blizszych znajomych.

I im kurcze zazdroszcze, ze sie o Ciebie Krysiu Droga otra, owiona Twoja osobowoscia, geniuszem, charyzma! Ale ciesze sie jak dzieciak razem z nimi.

Skonczylam studia. Wreszcie. Teraz jestem aktrica. Ale czuje sie jak pesteczka dyni. Moze kiedys urosne i spuchne jak dynia. Jestem na rynku niemieckim. Granie "auf deutsch"... ufff. Mozna sie przyzwyczaic. Rokowania sa dobre. Polska prostytutka w niemieckim krimi, albo charakterystyczna putzfrau :-) Perspektywa mnie rozbawia, na razie!
Wejscie na polska scene po szkole niemieckiej jest kwadratura kola... ale se la vie.

Bylam w Warszawie. Bylam w Polonii w kasie. Koniecznie chcialam pojsc na Boska. Pan byl przemily. Ale szansa na bilety rownala sie = zero. Wykupione. Trzeba miesiace z gory zamawiac.
Strzelilam sobie baranka o sciane. Dwa razy! No juz nie przy przemilym Panu.
Ale nie narzekam jakies wyjscie znajde.
Ostrze sobie zeby na 90% produkcji.

Trzym kciuki za remont. Duzo nerwow, ale potem jak zwykle bedzie bosko!

Wirtualne usciski i uklony!

Wierna kibicka
Magdalena alias Valentine

[/color]
Avatar użytkownika
Magdalena alias Valentine
 
Posty: 24
Dołączył(a): Cz, 12.05.2005 23:02
Lokalizacja: Berlin

Postprzez Krystyna Janda So, 17.05.2008 06:11

Pozdrawiam. Dobrego czasu i sukcesów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron