kaczusia ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kaczusia ;)

Postprzez amc Pn, 11.08.2008 20:36

Droga Pani Krystyno,
"Od tygodnia uczę się nurkować, bo mamy duże sekwencje pod wodą."

No powaliła mnie pani na kolana. Ja rozumiem że taki zawód, ale Pani jak nie pod zimny prysznic za kratkami włazi, to się na lince za oknem wywiesi, a teraz jeszcze nurkuje...No i tak się zasnawiałam czy napisać że jest Pani niemożliwa czy że fantastyczna :?: :?: :?: :oops: :oops: I wyszło mi że niemożliwie fantastyczna. :oops::oops::oops::oops:
I tak szłam wczoraj przez księgarnię i zobaczyłam to.. ją:

ObrazekObrazek
i od razu o Pani pomyślałam :oops: :oops: . Jakoś od razu mi się skojarzyło... (ten niebieski napis jest w środku kartki, jak się ją otworzy).

Życzę dużo frajdy z tego nurkowania! Mam nadzieję że nurkujecie w jakimś czystym zbiorniku... basenie najlepiej. Większość PL zbiorników wodnych to wygląda dla mnie tak, że od samego patrzenia można dostać galopującej dermatozy na całym ciele. brrrrrr. :evil:
Chociaż Pani po tej kąpieli po maturze w Łazienkach to chyba nic już nie zaszkodzi :lol: :lol: :lol: .
Już się nie mogę doczekać filmu. Jak się cieszę że kręcicie.


A.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Śr, 20.08.2008 23:00

Ja na sam widok wody cierpnę już w tej chwili. W przyszłym tygodniu sceny podwodne i wodne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja