Pytanie..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pytanie..

Postprzez Karolina M. N, 07.09.2008 00:12

Witam Pani Krystyno,
Piszę w bardzo ważnej dla mnie sprawie, wyczytałam że 29 października w Teatrze Scena Prezentacje w Warszawie będzie można obejrzeć Panią w wykonaniu Piosenek z Teatru. Chciałabym prosić Panią o potwierdzenie tej informacji. Razem z koleżanką chciałybyśmy wybrać się na to wielkie dla nas wydarzenie, czy ma Pani informacje na temat tego czy są jeszcze wolne bilety i w jakiej cenie? A najważniejsza jest dla mnie i mojej koleżanki informacja czy będzie Pani podczas tego koncertu śpiewała również piosenkę "Szukam kogoś na stałe"? My uwielbiamy tę piosenkę w Pani wykonaniu i jest to naszym marzeniem by usłyszeć ją na żywo. Dziękuję z góry za udzielenie jakiejkolwiek informacji w tym temacie.
Serdecznie pozdrawiam.
KM - studentka z Poznania
Karolina M.
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 24.01.2008 01:30

Postprzez Krystyna Janda N, 07.09.2008 07:31

Tak będę śpiewała mój koncert " Piosenki z teatru" podczas Jubileuszu Sceny Prezentacje. A tej piosenki w spektaklu nie śpiewa.m. Po ile bilety i czy są albo czy są już w sprzedaży nie mam pojęcia. To organizuje Teatr Prezentacje i chyba trzeba do nich te pytania. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron