zaproszenie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

zaproszenie

Postprzez ave Wt, 09.09.2008 22:27

[b]Szanowna Pani Krystyno [/b]z wielką radoscią odkryłam, że na Pani forum znajduje sie zapowiedź promocji ksiażki A.Czopka "Polacy na wielkich scenach operowych świata", która miała miejsce w m-cu czerwcu w Krakowie.
Pragnę zaprosić Panią na jej warszawską "odsłonę", która będzie miała miejsce [b]12 września br. o godz.18.00 w
Sali Balowej w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich[/b].
Książkę wydała Fundacja Pomocy Artystom Polskim – CZARDASZ, kierowana przeze mnie - sopranistkę Ewę Warta-Śmietana

(http://www.czardasz.org.pl/pages/main.html).

Promocja książki będzie miała formę spotkania z autorem, połączonego z
koncertem z udziałem znakomitych Artystów w niej opisanych. Na dzień
dzisiejszy obecność swoją potwierdzili m.in.:[b]Zdzisława Donat, Maria
Fołtyn, Alicja Węgorzewska-Whiskerd, Agnieszka Zwierko, Hanna Lisowska, Urszula Koszut, Bożena Kinasz-Mikołajczak, Wiesław Ochman, Bernard Ładysz, Bogdan Paprocki[/b]. Zainteresowanie wykazały również media m.in. pani Marzena Manteska prowadząca program w TVP3 "W wielkim świecie"i chętnie widziałaby podczas tego spotkania znakomitą polską aktorkę. Dla mnie najwspanialszą przedstawicielką tej grupy artystycznej jest Pani osoba. Stąd też podwójnie na tę promocję Panią zapraszam. Będziemy bardzo szczęśliwi jeśli zaszczyci nas Pani swoją obecnoscią. Z wyrazami szacunku: Ewa Warta-Śmietana
[i]Prezes Fundacji[/i]
Ps. Będę wdzięczna za odpowiedź czy możemy liczyć na Pani obecność.
ave
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 09.09.2008 22:06

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.09.2008 22:01

12 września minął a ja właśnie wróciłam z pracy. Pozdrawiam Państwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron