kapelusz z woalką

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kapelusz z woalką

Postprzez amc Cz, 18.09.2008 00:26

Droga Pani Krystyno,

właśnie w czasie mojego urlopu po długim oczekiwaniu doszło DVD
Eine blaßblaue Frauenschrift..
http://www.brandeis.edu/jewishfilm/Catalogue/films/corti_handwriting.htm
że tak się mało ambitnie wypowiem...ślicznie Pani w tym kapeluszu z woalką. Śliczna Pani jak z obrazka :wink: .

ObrazekObrazek

Strasznie lubie kapelusze z woalką. I nawet bym sobie kupiła. No ale gdzie ja bym w takim poszła?? w XXI wieku?? Do Opery?? Ostatni kapelusz z wolaką kupiłam idąc na pogrzeb. Z gęstą siateczką (żeby nie było tak bardzo widać jak strasznie płacze :oops: :oops: ). Potem poszłam w nim jeszcze na jakieś przyjęcie i zginął. Może i lepiej??

Filmu, przyznam się jeszcze nie widziałam. To sobie dziś włączę. Wczoraj trzecim okiem ogladałam "Człowieka z żelaza", "Kochanków mojej matki", "Kuchnie Polską" i "Rysia", bo okiem pierwszym i drugim usiłowałam się spakować do PL. Jak doszłam do "Wiśniowego sadu", to było nad ranem i opadłam jakoś z sił... (dlaczego w TV nic nie nadaje się do oglądania???) Ni cholery w 2 walizki się NIE mieszczę. Wyrzuciłam wszystkie zaciasne ubrania, stare buty, niepotrzebne papiery itd. W sumie 3 wielkie worki. I dalej nie zamkną się. Nawet jak na nich usiąde. Trudno. Jadę po 3cią. Już nawet dzwoniłam do Delty. Skasują mnie 150$ za 3 walizkę. Ale jak wurzuce garnitury to wyjdzie ze 30 razy drożej niż te 150... Tylko mi z tej walizce brakuje ... kapelusza z woalką. :lol: :lol: :lol: Albo właściwie kapelusza mexykańskiego.

BARDZO serdecznie pozdrawiam i załączam troszkę urlopowej energii:

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

AMC

ps. jak włosy?
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 19.09.2008 11:41

Zawsze płacę nadbagaż. Trudno. Nadbagaż wliczony w koszty. Zdjęcia obiecujące. Kapelusz z woalką dodaje urody ale dziś to przeżytek. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja