podróże??? tylko do Teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podróże??? tylko do Teatru

Postprzez amc Cz, 25.09.2008 21:40

Droga Pani Krystyno,

śliczne zdjęcia z Tataraku w koresp. :D :D :D :D

Mam nadzieję że będzie na DVD... i tylko czy będzie miał podpisy (ang? niem? wł?). Bo "Parę osób.." nie ma :cry: :cry: :cry: a moi znajomi z USA chcieli obejrzeć i się nie da :evil: :evil: (już umieją wymówić i zapisać poprawnie Pani nazwisko... wcale ich nie "ćwiczyłam" ;) )

Ja póki co jestem chwilowo na stałe (ups, znów oxymoron) w PL, tj, na co-naj-mniej 2 lata. Z podróży tylko weekend w Londynie na "Edypie" z Ralphem Fiennesem (on jest tak brzydki że aż piękny i tak go strasznielubie jako aktora) i Florencja na 4 dni (jeśli Al Italia jednak nie zbankrutowała.. muszę tam zadzwonić.. też mi się zachciało do Włoch Al Italią latać... :roll: :roll: ).

A podróże tylko do Teatru :wink: :wink: W niedziele na 3 Siostry, 2go jestem zabierana na Ucho, 3go zabieram na Ucho, 4go idziemy na Darkroom, a 7go moja była studentka zabiera mnie na Boską...

I właśne miałam napisać że chciałabym kupić sobie karnet na z 10 spektakli i że czy może będą takie wprowadzone... i włączam główną.. a tam Bilet otwarty!!! To właśnie chciałam zobaczyć: :wink: :wink:

http://www.teatrpolonia.pl/1564 :D :D :D

W kasie Teatru można zakupić bilety otwarte na wszytskie spektakle własne Teatru Polonia.

Cena biletu: 70 zł

Minimalnie można kupić 10 biletów.


Jeśli to Pani pomysł to:
Obrazek
w oba policzki
Jak nie.. to tą osobę proszę wyściskać!!

a.
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 26.09.2008 15:03

Nie to nie mój pomysł, szczerze mówiąc do organizacji i zarządzania teatrem poza sceną sie nie wtrącam . Ja tylko to co na scenie i atmosfera za kulisami i w garderobach . Reszta to pan Osadnik i reszta , i to pewnie jego pomysł. Pozdrawiam i i już sie denerwuję czy spełnimy oczekiwania co do każdego z tytułów. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron