mój trzeci dom...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mój trzeci dom...

Postprzez Magnolia So, 27.09.2008 21:43

Kochana Pani Krysiu!

Okazuję się, że mam trzy domy, miejsca "moje, własne, ukochane...":
1 - dom rodzinny (w Warszawie, skąd jak mówię nigdzie bym się nie przeprowadziła, no chyba że do domu nr 2...)
2 - Grecja, moje ukochane miejsce w świecie, gdzie czas wolno płynie.. och bo się rozpłynę, gdzie ja latem tylko tam... choć pewnie chciałabym jeszcze może coś innego zobaczyć, zwiedzić, ale serce ciągle krzyczy - ale ja chcę do Grecji!
3 - i mój trzeci dom: teatr, Teatr Polonia!!! nic dodać nic ująć to po prostu mój trzeci dom.

Pani Krysiu wszystkiego najlepszego:

Obrazek

Dziękuję z całego serca za to wspaniałe dzieło jakie Pani stworzyła (TP), jest wyjątkowe i bardzo je kocham!

Życzę Pani i Teatrze Polonia mnóstwa pomysłów, realizacji i sukcesów!

Pozdrawiam Serdecznie i oczywiście do zobaczenia!!!

ps. Czy mogłaby Pani napisać dwa słowa o "Tataraku", jak Pani ocenia... i jakieś nadzieje z nim wiąże... ??
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Krystyna Janda N, 28.09.2008 13:21

Bardzo dziękuję za życzenia. Co do Tataraku, niestety właściwie nic nie mogę napisać, jestem związana słowem z reżyserem , ze do momentu kiedy On zdecyduje , nie wypowiadamy sie na ten temat. Pewnie dopiero po zamknięciu obrazu, po ostatecznym montażu. Muszę dotrzymać słowa. Film jest w montażowni i ja także czekam jaki to będzie film i o czym . A zdecyduje o tym pan Wajda, powiem tylko że różnice mogą być bardzo duże miedzy wersjami. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron