Boska Boska

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boska Boska

Postprzez amc Wt, 28.10.2008 00:20

Pani Krystyno,

no co mogę napisać.. no po dzisiaj

po dzisiaj....to wrzuciłam sobie Was na pulpit laptopa :oops: :oops: :oops:
(dobrze że nikt z rodziny tego nie widzi bo już by mnie pewnie wysłali na oddział leczenia uzależnień ;))

Pulpit:
Obrazek
(zdjęcie jest oczywiście z sieci! tak piszę żeby nie podlec dekapitacji)

tak troszkę się o Panią martwiłam.. no nie żebym nie wierzyła w Pani możliwości opanowania sali Moniuszki, ale...
i chociaż akustyka/nagłośnienie pierwszego aktu nie powalała na kolana to wyszła Pani z tego obronną reką.. a raczej głosem obronnym ;)

właściwie to chciałam napisać że wielka przyjemność widzieć Panią na deskach Opery,
chociaż "przyzwyczaiłam się" do POLONII i w zasadzie to nawet bardziej mi się u Was podoba niż w TW - miło, "ciepło", bliżej do sceny.. można Was prawie dotknąć...atmosfera...
to jednak TW... to TW... no nie?

I już po Piosenkach w środę i SV w piątek nic nie ogladam do 16go i obiecuję nie będę się tu rozpisywac. Może się pisaniem mojego nieszczęsnego doktoratu zajmę :roll: :roll: , choć bardzo mi się nie chce :roll: Ten internet to cholera wciąga. A tak sobie obiecywałam latami. Na żadne fora się nie zapisuję. No i się nie udało.

achy i ochy załączam
dużo achów i ochów

amc
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Wt, 28.10.2008 18:48

Co za zdjęcie! No , no...Jutro koncert...tak dawno tego nie śpiewałam, a tu na wygłupy nie ma miejsca. No cóż trzeba przeżyć i tę środę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja