Sms-y

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sms-y

Postprzez Nata1966 Pt, 07.11.2008 12:09

Dzień Dobry pani Krystyno:)
Nawiązując do Pani wpisu o sms-ach od wróżki, piszę co mnie spotkało... Kiedyś oglądałam "Milionerów", tak mimochodem, robiąc porządki w mieszkaniu.Prowadzący zadał pytanie dla telewidzów i podał nr sms, na który należy podawać poprawną odpowiedź. Ponieważ czasami daję się wciągnąć w podobne zabawy, postanowiłam wysłać sms-a, ale chyba niedokładnie zapamiętałam numer:( Wiedziałam, że ma być odpowiedź "C". Ale pomyliłam się w jednej cyferce. Od tego czasu zaczęłam dostawać jakieś dziwne sms-y z, hmmm, jak to powiedzieć, niemoralnymi propozycjami. Dzwoniłam już do operatora z prośbą, aby zablokował sms-y zaczynajace się cyferką "7", ale to nic nie dało. Nadal przychodzą, czasami nawet w nocy .Oczywiście nigdy na nie nie odpowiadam, ale denerwują mnie bardzo. Nie chcę zmieniać numeru telefonu, z wielu powodów...Ale nie wiem czy nie bedę zmuszona.Przez swoją lekkomyślność, nieuwagę narobiłam sobie kopotu.
Tak to jest czasami z tymi sms-ami.
Pozdrawiam serdecznie.Nata.
Nata1966
 
Posty: 17
Dołączył(a): Wt, 06.05.2008 19:42
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sms-y

Postprzez Krystyna Janda Pt, 07.11.2008 18:12

Utrapienie. Nasze wciąż przychodzą.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja