BÓG UMARŁ???

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

BÓG UMARŁ???

Postprzez amc N, 16.11.2008 20:41

Droga Pani Krystyno,

no podoba mi się Pani barwne poczucie humoru :wink: No moje wyobrażenie jak czytałam text "Boga" aż tak kolorowe to nie było w mojej głowie. Wiaterek rozkoszny. Kostiumy urocze. I te pantofelki. Nie wiem czy bardziej podobał mi się krój bucika. Kolor bucika. Czy sznuróweczki. Chór rozczulający. I Zeus wraz ze swoją maszynką do spuszczania ;) za jedyne 260 Euro za godzinę. Palemki, tron i gitary dmuchane przezabawne. I widzę że orgazmy w POLONII modne. W Shirley ten orgazm. W Uchu orgazm. W Bogu orazm. Boże!
W każdym razie miłe, lekkie i przyjemne. Wygląda że się będzie dobrze sprzedawać.

pozdrawiam serdecznie
(w oczekiwaniu na grudniowe Ucho)

ps. Piesy* odrobaczone, odpchlone, od-wszystko:
ObrazekObrazek
wbrew pozorom to mężczyzna.

* ostatnio się dowiedziałam od pewnego młodego człowieka lat 5 że jest ten-pies, ta-piesa, te-piesy. Nawet logiczne, nieprawdaż?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: BÓG UMARŁ???

Postprzez Krystyna Janda Śr, 19.11.2008 23:49

Prezydent mówi psica. Pozdrowienia serdecznie dla Człowieka Małego i Pani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja