:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:)

Postprzez magdapoznan Pn, 24.11.2008 11:15

Właściwie nie wiem co napisać, bo to takie dziwne, że "znam" Panią z telewizji, czytam felietony listy w "Pani" a tu nagle bezpośrednio mam napisać parę słów.Nie interesowały mnie do dziś fora w internecie.Przeczytałam w Gali wywiad z Panią, gdzie była wzmianka o Pani dzienniku internetowym, no i jestem:)
Podziwiam Panią, że potrafi Pani jako jedna z niewielu popularnych kobiet uniknąć skandali, które są potem opisywane w gazetach, od których niedobrze się robi.Podziwiam za podejście do życia, za piękne wywiady, które chce się czytać. Za felietony,listy z których można tak wiele się nauczyć.Niestety nie chodzę do teatru więc nie napiszę,że jest Pani świetna w sztuce tej czy tamtej(brak czasu:(-strasznie brzmi)-bo na pewno Pani jest:)

Dziwne to moje pisanie do Pani, więc już skończę bo jeszcze zacznę się zastanawiać nad błędami czy nie popełniłam i wcale nie wyśle tego posta.Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze Pani piękne pisanie w "Pani".

Gratuluję Róży Gali Piękna Zawsze!
magdapoznan
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 24.11.2008 10:27

Re: :)

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.11.2008 21:59

Serdecznie Panią pozdrawiam. Zabawną "sprawność " jaką mi Pani przypisuje - umiejętność unikania skandali zapisze sobie do swojego CV. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja