Znajomi i kultywowanie przyjazni...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Znajomi i kultywowanie przyjazni...

Postprzez mat28 Pn, 24.11.2008 15:07

Droga Pani krystyno,
Nie bede sie powatarzal jak bardzo wspaniala Pani jest (BO JEST PANI FANTASTYCZNA) i jak wplywa na Pania dodatkowa praca (porownanie Shirley tuz po zakonczeniu zdjec do "Tataraku" i ostatnio:-) - wtedy byla Pani skrajnie zmeczona) ale chcialem sie odniesc do tego co Pani dzisiaj napisala w dzienniku... Mialem to samo poczucie... Obudzilem sie dzisiaj wczesnie i zlapalem za telefon zeby uprzedzic moich przyjaciol i znajomych, ze w piatek spotykamy sie u mnie na "wine and cheese"... Bylo mi to potrzebne a sadzac z odzewu nieco zaspanych jeszcze moich znajomych IM TEZ. Muzyka wino i sery nie zalatwia wszystkiego ale ja postaram sie zadbac zebysmy sie nie nudzili :-)
Pani Krystyno, kiedy "Piosenki z Teatru" w Warszawaie znowu...? Bardzo czekam i nie tylko ja :-)
Pozdrawiam cieplo w to jesienno-zimowe popoludnie. Wszystkiego dobrego na dzis, na jutro na najbliższy czas :-) Czy warto robic dalsze plany, czy warto napinac się i denerwowac gdy cos nie do konca nma sie uda...Moj najbliższy zafixowany termin to 6.12 premiera "Aktorów prowincjonalnych: Pani Agnieszki Holland a potem pewnie Swięta...
Usciski
Marcin
mat28
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 03.08.2007 07:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znajomi i kultywowanie przyjazni...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.11.2008 22:09

Dobrych przyjaźni, dobrego grudnia, dobrych Świąt.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja