Toskania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Toskania

Postprzez Los123 Wt, 25.11.2008 10:00

Szanowna Pani Krystyno!!!

Mam do Pani wielką prośbę. Postanowiłyśmy w przyszłym roku we wrześniu pojechać we czter do Toskanii.
Mamy już zaliczone obowiązkowe zwiedzanie ?Bolonia, Pisa, Pistola, Siena, San Gimignano i oczywiście Florencja ze wszystkimi muzeami\
Zamarzyły nam sie teraz dwa tygodnie odpoczynku i włóczęgi po tym krajobrazie, który widziałyśmy tylko zza szyn autokaru.
Mamy dwa namiary, ale niestety w głębi "ądu", a nam marzy się jakiś adres nadmorski.
Jestem zagorzałą czytelniczką pamiętnika i wiem, że spędza Pani wakację w ten własnie sposób.
A ja oprócz zachwycania się klimatem małych miasteczek i krajobrazem, jedzeniem i picem wina, pomoczyłabym się troszeczkę w ciepłej wodzie i chociaż troszeczkę opaliła.
Wiem, że nie chce Pani polskich gapiów w czasie wakacji, ale może jest jakieś miejsce już wykorzystane, albo nie pokryją sie nam terminy.
Nawet jeśli nie pod Pani mi adresu i tak Panią KOCHAM.
Pozdrawiam Ewa
Ostatnio edytowano Cz, 08.01.2009 10:15 przez Los123, łącznie edytowano 5 razy
Los123
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 25.11.2008 09:21

Re: Toskania

Postprzez Krystyna Janda Wt, 25.11.2008 22:25

U mnie za każdym razem to trochę inny adres, ale to Castiglione lub okolice. No i Gilio. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja