moje pierwsze do Pani pytanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

moje pierwsze do Pani pytanie

Postprzez nigra54 Cz, 27.11.2008 15:08

Pani Krystyno,przed laty byłam słuchaczką Studium w Pszczelinie-Brwinowie i tam poznałam p.reżyser Reginę Skoczkową.Wiem z pani książki,że Pani ją znała a ja wciąż o niej teraz myślę.Mam w sobie dwa lata pięknej współpracy z reżyser Skoczkową,które były i są dla mnie kluczem dla siebie,dla mojej rodziny i pracy pedag.Teraz jestem na emeryturze ale te dwa lata pięknej współpracy z panią reżyser wciąż ożywają we mnie.Dzisiaj wiem,że spotkałam w życiu pięknego człowieka.Szukam jej i myślę,może jest całkiem blisko? Opiekuję się moją babcią,która 1-go stycznia kończy 102 lata! To nasza rodzinna ikona,która dużo o Pani wie i przesyła Pani błogosławieństwa na każdy dzień.Już kończę.mocno pozdrawiam z Winnego Grodu.
Avatar użytkownika
nigra54
 
Posty: 80
Dołączył(a): Cz, 27.11.2008 08:06

Re: moje pierwsze do Pani pytanie

Postprzez Krystyna Janda So, 29.11.2008 07:41

Tak pani Regina - szalenie niekonwencjonalna poza wszystkimi innymi zaletami , przygotowywała mnie do egzaminu w Szkole Teatralnej. Wspominam Ją z serdecznością i wdzięcznością również. Życzenia 200 lat dla Babci. To niesamowite. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja