Jak Pani to robi ?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak Pani to robi ?

Postprzez emzetka So, 13.12.2008 23:27

Kochana Pani Krystyno
dostałam fantastyczny prezent na urodziny !
najpierw mój mąż zdobył Pani autograf, co dodało mi skrzydeł na cały dzień i kilka następnych
potem zaprosił mnie na "Boga" wystawionego w kieleckim KCK - żałowałam tylko, że nie mogłam zobaczyć Pani w obsadzie po mojej długiej nieobecności w teatrze (jako widz oczywiście).
Mam do Pani słabość - może dlatego, że moja kochana babcia to też Krystyna :D ...
Jak Pani to robi ?
Świetna aktorka, pomysłowa reżyser, wnikliwa obserwatorka, pisarka i przede wszystkim mądra kobieta (przeczytałam Pani książki jednym tchem).
Mam nadzieję, że już wkrótce wybiorę się do Teatru Polonia - muszę tylko poczekać do wiosny, jak tylko moje bliźniacze pisklaki podrosną ... Póki co odświeżam fantastyczne, filmowe role w Pestce, Przesłuchaniu, Zwolnionych z życia, Kochankowie mojej mamy .

Dziękuję.
I bardzo serdecznie pozdrawiam.
Magdalena
Avatar użytkownika
emzetka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr, 15.10.2008 23:11
Lokalizacja: kielce

Re: Jak Pani to robi ?

Postprzez Krystyna Janda N, 14.12.2008 10:23

Dziękuję . A ja pozdrawiam Państwa , przede wszystkim życzę zdrowia dzieciom. Serdeczności i na Święta i Nowy Rok. A w Kielcach w KCK , jak zwykle nie miła obsługa. Okropne przyjecie przez technicznych tam pracujących. Chyba więcej nie pojedziemy niestety. Cudem zagrali pierwszy spektakl, bo nie wpuszczono ich an czas i nie współpracowano przy stawaniu spektaklu. To trudny spektakl technicznie , chyba z naszych spektakli najtrudniejszy. Nie da się jeździć tam gdzie nie chcą. A w Kielcach wiecznie problemy . Mam nadzieje ze publiczność nie odczuła tego zbytnio, szczególnie ta na pierwszym spektaklu. No nic przepraszam za żale przy okazji odpowiedzi do Pani, ale tak mnie zatrzęsło na słowo Kielce. Przepraszam i serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja