Proszę wybaczyć...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Proszę wybaczyć...

Postprzez Julita89 Pn, 15.12.2008 23:37

O matko, Pani Krysiu Droga, ja naprawdę nie chciałam Pani przestraszyć... PRZEPRASZAM za to najmocniej, ale w czasie przerwy podszedł do mnie pan, właściwie młody chłopak, pracujący w teatrze i powiedział, że ja Pani nie mogę wręczyć tych róż osobiście, a ja tak bardzo chciałam i bałam się , że mi to uniemożliwią, to dlatego tak wyszło... I taka byłam zachwycona Panią, spektaklem i tą niesamowitą atmosferą jaką Pani stworzyła, że emocje wzięły górę i niechcący potknęłam się po prostu na tych schodkach przy samej scenie... WYBACZY MI PANI...?
A to co ,,podsłuchał" jeden z forumowiczów przy szatni, o tym, że ja bym nic nie wzieła i w dodatku kupiłabym jeszcze te trzy bilety i to w pierwszym rzędzie, to prawda, potwierdzam! Trzeba żebym potwierdziła, żeby potem nie było, że ktoś przekazuje Pani jakieś plotki. Teraz byłam w drugim rzędzie.
Oj, to aż tak się to rozeszło, że aż do dyrektora doszło...? Boże przepraszam Panią...
Ze mną wszystko dobrze, nic mi się nie stało, proszę się nie martwić! Zresztą ja to nieważne, mnie o Panią chodziło wyłącznie, tylko o Pani myślałam, jak Pani to wszystko przyjmie, no i miałam nadzieję, że się Pani nie przestraszy, bo nie było to moim zamiarem i teraz źle się z tym czuję, że jednak tak, więc chyba nie do końca dobrze wyszło... Ale ośmielę się zapytać, czy już potem sprawiły Pani przyjemność te róże...?
A czy mogę zapytać jak z Pani głosem? Zmartwiłam się i przejęłam bardzo tą niedyspozycją...

Pozdrawiam Panią najserdeczniej, życzę dużo zdrowia i oby tylko nie brakło Pani cierpliwości do takich jak ja...

Myśląca o Pani stale i bardzo ciepło
Julita

PS. Dla Pani na osłodę: http://pl.youtube.com/watch?v=IGLPEafpB ... re=related
Serdeczności!
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Proszę wybaczyć...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 16.12.2008 22:45

Wszystko dobrze się skończyło, a róże się pysznią w wazonie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja