Życzenia od nowicjuszki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Życzenia od nowicjuszki

Postprzez joatru Śr, 17.12.2008 03:02

Droga Pani Krystyno!
Jestem "nowa" na Pani forum. Trochę dziwnie się czuję, pisząc do Pani. Ja, nauczycielka informatyki w liceum w niewielkim miasteczku piszę do Pani. Nie, nie mam kompleksów, ale Pani należy do "wielkiego świata", a ja cóż... Chociaż, jeśli się dobrze zastanowić, to ja też każdego dnia występuję przed moimi uczniami, stale jestem otoczona ludźmi. Czasami te codzienne "występy" mnie męczą. Wyobrażam więc sobie dobrze, jak bardzo Pani bywa zmęczona. Podziwiam Pani energię! Chyba nawet trochę zazdroszczę :)
No dość tego przynudzania. Miały być życzenia. Przeczytałam w jednym z postów, że ma Pani "za chwilę" urodziny. Przesyłam więc moc serdecznych życzeń. Życzę Pani (cytuję, ale nie wiem kogo)
"Marzeń, o które warto walczyć, radości, którą warto się dzielić, przyjaciół, z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć"

serdecznie pozdrawiam Joanna
joatru
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 17.12.2008 01:44

Re: Życzenia od nowicjuszki

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.12.2008 06:05

Bardzo dziękuje. i powtórzę za Niłem z " Mieszczan" Taniu zawód nauczyciela to bardzo ważna praca, podniosłe zadanie, wiele od tego zależy dla naszej przyszłości"...to Gorki a ja życzę wytrwałości.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron