Szpital

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szpital

Postprzez hortensja N, 21.12.2008 00:41

Pani Krystyno,

ogromnie wzruszający szpital, i Państwa w nim wizyta. Ogromnie. W przedświątecznym szale zakupów i przygotowań zapominamy o najważniejszym. W dniu powszednim tym bardziej zapominamy, i przypominamy sobie spanikowani o takich miejscach albo w Święta, albo kiedy nas samych choroba dotknie.

Chciałam Pani bardzo podziękować, że przypomniała Pani swoją wizytą w szpitalu o tym, że powinnismy się wszyscy ruszyć sprzed telewizorów i własnego dobrego samopoczucia. DZIĘKUJĘ!

Pani Krystyno, natychmiast, zawstydzona, przekazałam dar finansowy przelewem internetowym na "Wioski Dziecięce". Schronisko dla psiaków, kotów i wszystkich zwierząt odwiedziałam prawie rok temu. Poprosiłam o wypisanie recept na potrzebne zwierzakom lekarstwa w dużej ilości i wykupiłam i przywiozłam. I jeszcze karmę. Teraz znowu tam się wybiorę, ale już bez karmy bo to nie dla wszystkich zwierzaków, lepiej dać pieniądze, albo kupić mieso, jakie chcą w schronisku. No i znowu lekarstwa wykupię.

To wszystko zrobię, a tymczasem chce mi się wyć (sic) z żalu, że nie będzie mnie na "Dancingu" z Panią, i znowu felernie zacznie mi się rok, znowu! Nie chcę się nad sobą roztkliwiać i ogólnie rozsentymentalniać, ale nie jestem zupełnie zdrowa, i chciałam sobie zrobić przyjemność... ale dosyć.

Jest Pani wspaniała! Kłaniam się.


Hortensja


ps. A starsi panowie, ale już baaardzo w latach, czasami mówili (bo już nie mówią, już takich nie ma) "upadam do nóżek". Taki prowincjonalizm, ale ja także upadam do nózek, mimo, zem niewiasta :)
tego jeszcze Pani nikt nie napisał, pozwolę sobie zauważyć - może w chory sposób:)
hortensja
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr, 04.06.2008 19:20
Lokalizacja: Lodz

Re: Szpital

Postprzez Krystyna Janda Śr, 24.12.2008 02:24

Kłaniam się . Dobrego czasu i świątecznego i dobrego Roku 2009.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron