W wirze czytania...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W wirze czytania...

Postprzez Julita89 Pt, 02.01.2009 22:04

Droga Pani Krysiu, niedawno skończyłam czytać Pani książkę ,,www.małpa.pl" i jestem tym Pani dziennkiem po prostu zachwycona! Przeczytałam ją jednym tchem, czytałam ją gdzie się tylko dało i gdzie się nie dało... Bardzo podoba mi się, że książka ma w sobie tyle ciepła, humoru, Pani emocji, własnych odczuć i spostrzeżeń, czasem ironicznych, rozwiązań na małe i większe problemy, pozwala oczywiście nie całkiem ale w pewnym stopniu uczestniczyć w Pani życiu prywtnym, a to zawodowe poznać ,,zza kulis". Teraz jak juz pisałam ostatnio jestem w trakcie ,,Różowych tabletek na uspokojenie" też świetnie się czyta, a potem biorę się za drugą część ,,małpy". ,,Moją Drogą B." przeczytałam jak dotąd dwa razy, no o ,,Moich rozmowach z dziećmi już nie wspomnę", bo jak dla mnie, to ta książka powina zostać bestsellerem roku!
W tych książkach jest tyle Pani, to jest najpiękniejsze! Dziękuję.
Chciałam Panią uspokoić, bo w ,,www.małpa.pl" pisała Pani, że ubolewa nad tym jak to poloniści w szkołach nie przywiązują juz zupełnie wagi do Teatru Telewizji, ja cieszę się, że mogę zburzyć ten stereotyp. Polonistka w moim liceum była zupełnie inna, w zupełnie inny sposób pokazała nam piękno teatru, literatutry, kultury i sztuki w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Wplatała to często historię, to od niej dowiedziałam się m.in. o ,,Przesłuchaniu". I wymagała właśnie oglądania Teatru Telewizji. Robiła to wszystko z takim oddaniem i miłością do naucznego przedmiotu i do nas, że mnie tą miłością zaraziła, stąd chyba mój wybór kierunku studiów.
Chciałam też Pani napisać, że jak bardzo zafascynowała mnie Pani poezją Haliny Poświatowskiej i Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej. Wgłębiam sie coraz bardziej i jestem oczarowana!
Także czytam, czytam, czytam, cóż mi pozostało na tym chorobowym...
Pozdrawiam Panią ciepło
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: W wirze czytania...

Postprzez Krystyna Janda Pt, 02.01.2009 23:28

I ja Panią pozdrawiam najserdeczniej, a wiem ze wiersze ukoją każdego. Dobrych chwil w tym 2009.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron