Męskie - Żeńskie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Męskie - Żeńskie

Postprzez klarak5 Wt, 20.01.2009 08:50

Witam Pani Krystyno
Jest to mój pierwszy kontakt z Pania na tej stronie i nie ukrywam, że troche mam tremę pisząc. Czytając Pani książki, felietony (dostęp do nich na tej stronie bardzo to ułatwił) odczuwam ogromna przyjemność. Mam nadzieję, że pisząc nie narobię zbyt wielu błędów, nie jestem w tym za dobra. Mogłabym się rozpisywać jak bardzo lubię Panią jako aktorkę (chociaż ma dostęp raczej tylko do Pani ról filmowych czy teatru telewizji)czy autorkę książek itd. Jest Pani bardzo zabieganą osobą, jak większość ludzi w dzisiejszym świecie, więc powiem krótko - DZIĘKUJĘ - za wszystko co Pani daje z siebie dla takich zwyczajnych jak ja zabieganych ludzi.
Mam też pytanie - pamiętam, że "Męskie Żeńskie" było przeniesione na ekran telewizji. Pamietam ten niestety krótki serial gdzie grała Pani ze Swoją córką. Bradzo mi sie podobał. Czy będą jakieś dalsze części? Czy istnieje nadzieja na powtórkę w telewizji?
Bardzo serdecznie pozdrawiam i życze miłego dnia.
Gosia Piotrowska
klarak5
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 20.01.2009 08:31

Re: Męskie - Żeńskie

Postprzez Krystyna Janda Wt, 20.01.2009 20:07

niestety, nie mma pojęcia czy to powtórzą. Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja