Premiera filmu "Tatarak" A. Wajdy w Berlinie!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Premiera filmu "Tatarak" A. Wajdy w Berlinie!!!

Postprzez maciejlysakowski So, 17.01.2009 02:08

Droga Pani Krystyno,
niemieckie media juz informuja, ze podczas Festiwalu Filmowego - Berlinale 2009, odbedzie sie swiatowa premiera filmu "Tatarak"!!!
Nie ma jeszcze dokladnej daty pokazu filmu, ale juz wymienia sie Pania, jako GWIAZDE Festiwalu obok mi.in. Kate Winslet, Michel Piccoli, Naomi Watts, Judi Dench, Steve Martin, Demi Moore, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones i Bruno Ganz.

To jest wspaniala wiadomosc!

Mam nadzieje, ze przyjedzie Pani, wraz z Panem Andrzejem Wajda i innymi Tworcami filmu do Berlina? Ja w kazdym razie juz dzisiaj wysylam przyjaciol do kolejki po bilety dla mnie. Szkoda, ze nie wiem, kiedy dokladnie film bedzie prezentowany, bo obawiam sie czy nie bede mial tego dnia u siebie, jakiegos waznego terminu nie do przesuniecia...

Pozostaje mi tylko cieszyc sie nadzieja na to Swieto Polskiego Kina w Berlinie, a Pani zyczyc udanego wypoczynku na nartach.

Przesylam moc najserdeczniejszych pozdrowien

Maciek
Avatar użytkownika
maciejlysakowski
 
Posty: 264
Dołączył(a): Śr, 23.11.2005 15:56
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Re: Premiera filmu "Tatarak" A. Wajdy w Berlinie!!!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.01.2009 12:10

Tak, premiera odbędzie sie w Berlinie, aj niestety nie będę mogła być, co może nawet i lepiej. Muszą zagrać sprzedane dawno spektakle w Polsce i je zagram. Nawet ciesze sie ze tak sie złożyło. Pozdrawiam. Film jest bardzo osobisty, zbyt osobisty, jak na konferencje prasowe. A z nominacji do konkursu głównego bardzo sie ciesze. Napisałam już stosowne rzeczy do programu festiwalowego. Jestem wdzięczna wszystkim którzy ten film zrobili, przede wszystkim Andrzejowi Wajdzie. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja