Montownia i pomyłka wszechczasów:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Montownia i pomyłka wszechczasów:)

Postprzez myrta Śr, 28.01.2009 01:00

Pani Krystyno!

To świetnie, że Teatr Montownia wystawia się u Pani:)
Już dawno namówiłam rodzicielstwo żeby zarezerwowało bilety, no i w dodatku najlepsze miejsca! W V rzędzie, nie za blisko i nie za daleko. Jak poprosiłam, tak mój kochany ojciec , po uzgodnieniu terminu zarezerwował. W poniedziałek od rana myślałam o wieczorze, jak małe dziecko. Jak to dzisiaj bywa i nam rzadko zdarza się wyjść gdzieś razem, po teatrach zwykle sama się kręce;). Zwarci i gotowi pojechaliśmy do teatru, bilety miały na nas czekać w kasie.. no i czekały. Tylko, że na wtorek. W całym ferworze zapomnieliśmy, ze przeciez uzgodniliśmy, że wtorek będzie lepszy! Zawiedzeni poszliśmy w zamian za to na pyszne ciacha, skoro już niania była z młodszym rodzeństwem. Tak nas do Pani teatru ciągnęło, że dotarliśmy dwa razy, raz zwiedzając tylko zakątki:), które ja już tak dobrze znam! Dzisiaj bawiliśmy się świetnie:). Szkoda tylko, że dym z cygara się tak niósł,jakiś duszący był.

Dobranocnie,
Marta
myrta
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 19.11.2008 14:06

Re: Montownia i pomyłka wszechczasów:)

Postprzez Krystyna Janda Cz, 29.01.2009 18:05

Tak, docera do mnie ze Montownia, ulubiona moja Montownia świeci triumfy u nas. Bardzo , bardzo, bardzo sie ciesze . Nie ma to jak zebrać, i pokazać razem....Najlepsze....Pozdrowienia dla całej rodziny, młodszych i niani.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja