Tak po prostu...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tak po prostu...

Postprzez szept So, 31.01.2009 20:01

Pani Krystyno!
Bardzo dziękuję, za to że swoją grą i twórczością wnosi Pani tak wiele do mojego życia. Ostatnio, przez przypadek trafiłam na książkę "Moja droga B." Czytając ją, przypomniałam sobie jak bardzo lubiłam pisać listy i jak wielką pryjemność mi to sprawiało. Diękuję bardzo, za Pani osobiste wynurzenia zawarte w tych listach i za to że zechciała się Pani podzielić nimi z czytelnikami. Dają one wiele do myślenia, nad życiem, ludźmi i nad tym jak wiele tracimy przez pośpiech i pęd za sprawami przyziemnymi. Cieszę się że było mi dane obejrzeć "Człowieka z marmuru". Postać, którą Pani tam zagrała jest niesamowita, wogóle Pani gra jest niesamowita i tak jak Pani chciała krzyknąć na widok Ireny Kwiatkowskiej... Ludzie patrzcie to ona, ta która dała nam z siebie tak wiele... Tak ja mam ochotę krzyknąć to samo, gdy czytam Pani książkę lub ogladam film z Panią... Jeszcze raz dziękuję, że Pani jest i że jest taka jaka jest... Pozdrawiam...
szept
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 31.01.2009 18:58

Re: Tak po prostu...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.02.2009 05:59

Ukłony .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron