W sprawach różnych

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

W sprawach różnych

Postprzez Julita89 Pt, 30.01.2009 12:43

Kochana Pani Krysiu, jest, wreszcie jest!!! Jest bilet na ,,Dancing" 22 marca na 20:00!!! W pierwszym rzędzie (!), tak jak Pani obiecałam w liście po ,,Uchu, gardle, nożu". Już nie mogę usiedzieć i wariuję z radości! Ale tak się z drugiej strony zastanawiam jak i czy ja wytrzymam, bo to jeszcze tyle czasu... Teraz to już w ogóle po spaniu każdej nocy z emocji... aż do 22 marca?! O matko! To cienie pod oczami będą już w ogóle straszne... :D No i trzeba dostosować cały plan przyjazdu do Warszawy do wieczoru z Panią :D Zawsze tak jest: Najważniejszy punkt - Teatr Polonia! I wszyscy, a ja oczywiście najbardziej, stają na głowie dosłownie, żeby zdążyć ze wszystkim przed spotkaniem z Panią :D :D Cieszę się ogromnie!
Napisała mi Pani w ostanim liście: ,,Wciąż się dziwię jak ktoś wymienia te moje książki, bo one jakby powstały przypadkiem." Może i tak, ale to nie zmienia faktu, że są genialne i dobre na wszystko!
Dziś w nocy oglądnęłam wywiad dotyczący ,,Tataraku". Bardzo podobał mi się wywyiad w Poranku TVN24! Gdy Pani z taką pasją mówi o swojej pracy, wlewa Pani w widza tyle optymizmu! A gdy zobaczyłam iskierki w Pani oczach i Pani piękny uśmiech to tak ciepło na sercu mi się zrobiło i szczęśliwie po prostu! Aha i jedno Pani w nim zdanie wypowiedziane przez Panią ze śmiechem: ,,Ostatnio też dziękowałam za kwiaty mailem"... O czymś wtedy pomyślałam i sama się uśmiechnęłam, ale może to była nadinterpretacja...? :wink:
A wczoraj po raz kolejny oglądnęłam Pani ,,Pestkę". Wpadłam do domu., tyle co z drogi, bo przyjechałam na ferie i prawie pierwsze co to ,,Pestka" bo już wytrzymać nie mogłam :lol: A taką sobie przyjemność zrobiłam w przeddzień urodzin :mrgreen: 20... No ładnie... Bardzo jest mi bliski ten film i bardzo ważny dla mnie... I uwielbiam Panią w nim! Choć oczywiście nie tylko w nim , ale to Pani rewelacyjny debiut reżyserski i ten film niesamowicie mi się podoba! I za każdym razem - no nie ma siły - zawsze się popłaczę...
No nie będę kłamać, specjalnie sobie tu przed Panią swój wiek wytknęłam, bo chciałabym żeby Pani wiedziała jaką się czuję szczęściarą dzięki Pani gdy tak z Panią koresponduję, biegam na spotkania z Panią i na Pani spektakle (tak biegam, że dobrze, że mnie przyjaciółka parę razy w ostatniej chwili za rękę złapała przed ulicą...), że jest Pani moją Pasją, Inspiracją i Wzorem, to wszystko bardzo jest ważne dla mnie w takim momencie życia, jakby nie było na progu dorosłości. Dziękuję. Jak dobrze, że Pani jest! Boże, co ja bym bez Pani zrobiła?!
A teraz nowy film Pani zaczyna? To fantastycznie! No i nie ma siły - znów będzie Film Roku!
Świetne te zdjęcia z Włoch! No aż się rozmarzyłam... Prześliczne ma Pani wnuki! Ojej ale jaka Pani szczupła na tym jednym zdjęciu! Jest super! Ja bym je zatytułowała ,,Pierwszy Narciarz Rzeczypospolitej" albo ,,Pierwsza Dama stoku", nie mogę się zdecydować, która wersja lepsza :wink: A ten piesio to Pani? Cieszę się, że w końcu mogła Pani wypocząć. Mam nadzieje, że już Pani zdrowieje? No ale ta sytuacja z szaszłykami z krewetek to mnie na łopatki rozłożyła po prostu! Śmiałam się prawie do łez! A to Pani zdanie: ,,Każdy kraj ma taką Sofię Loren na jaką sobie zasłużył." , no Pani Krysiu proszę nie przesadzać, nasz piękny Kraj nie mógł sobie zasłużyć na lepszą "Sofię Loren" niż Pani, bo kogoś takiego po prostu nie ma, więc jak???
Pewnie, że Pani zdąży z nauką roli do ,,Wątpliwości" do 7go! PANI by nie zdążyła? Nie, niemożliwe! Przecież to pestka dla Pani. To jest ta rola w zastępstwie, tak? Napisała Pani o tym tekście: ,,bardzo tego „towaru” dużo i skomplikowany do zapamiętania. Przewrotny z osobliwą logiką." To nic, założę się wyjdzie perfekcyjnie to ,,zastępstwo", no bo jak inaczej?
Pozdrawiam Panią bardzo ciepło, życzę Pani dobrej końcówki urlopu i wszystkiego dobrego.
Serdeczności!!!
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: W sprawach różnych

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.02.2009 06:12

Dziękuję za list. Czytam , siedzę spać nie mogę i dziwie się ze tu siedzę a nie and egzemplarzem " Wątpliwości" . Jest dosyć ...jak to nazwać ....? Co chwila stojąc na scenie nie wiem co dalej...i się zawieszam na jakiejś intencji bo nie wiem do jakiej przejść..,.No nic. Dziś egzamin ze studentami w AT a jutro " Wątpliwość. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja