No i po bólu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

No i po bólu

Postprzez Julita89 Pt, 06.02.2009 21:01

Droga Pani Krysiu jak bardzo się przydały Pani słowa ,,Oby górki nie były każdego dnia za wysokie." I nie były! Dziś był ostatni dzień zaliczeń na uczelni. Wszystko pozaliczane! Uff :D I teraz wreszcie słodkie nicnierobienie... albo raczej przyjemne spędzanie czasu z przyjaciółmi :wink: Jak dobrze... :D :D
Jutro życzę Pani powodzenia i połamania nóg!!! Trzymam mocno kciuki i będę ciepło o Pani myślała.
Blask od Pani bedzie pięknie bił na scenie jak zawsze, sama to przecież widziałam! I proszę być wreszcie z Siebie zadowoloną :wink:
Pozdrawiam Panią najserdeczniej
Julita

PS. Przed chwilą obejrzałam po raz drugi ,,Człowieka z żelaza"... Film jest genialny, czasy tragiczne, a ten patriotyzm jak potrzebny dzisiaj... Nie piszę więcej, nie chcę się wymądrzać, bo nawet nie wiem czy dobrze, a nie chcę dać tu przed Panią plamy... Ale jak słyszę ,,Balladę o Janku Wiśniewskim" w Pani wykonaniu, to zawsze mam ciarki...
Wszystkiego dobrego
J.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: No i po bólu

Postprzez Krystyna Janda So, 07.02.2009 10:38

Dobrego wolnego czasu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron