Tatarak i kłębek myśli

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tatarak i kłębek myśli

Postprzez Julita89 Pn, 09.02.2009 22:00

Pani Krysiu, no nie... jak mogłam?! Ja jakoś nie dotarłam do tego artykułu z Wyborczej, ale po jego przeczytaniu a i też wcześniej, po obejrzeniu gdzieś niedawno Pani wypowiedzi, zrozumiałam dlaczego tak jak mi kiedyś Pani napisała ,,Tatarak" nie jest filmem festiwalowym i dlaczego jest dla Pani tak osobisty... aha ta wypowiedź była w ten dzień gdy rozpoczął się festiwal w Berlinie. No cóż, myślę, że tak jak mi też Pani pisała wszystko będzie wiadomo gdy film się ukaże, a to mam nadzieję już niedługo. Narazie mocno trzymam za ,,Tatarak" kciuki! Ale od dłuższego już czasu nie daje mi spokoju pytanie, ja bym je określiła jako egzystencjalne niemalże, czy i kto Pani przywiezie tego Złotego Niedźwiedzia, no bo skoro Pani nie jedzie, jak sama Pani mówiła...?
Wszystkiego miłego
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Tatarak i kłębek myśli

Postprzez Krystyna Janda Śr, 11.02.2009 20:50

To wszystko nie ma najmniejszego znaczenia . Najmniejszego. Ciesze się że film powstał.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja