Dziękuję!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję!

Postprzez Sosna Cz, 26.02.2009 22:26

Szanowna Pani!
Podobnie jak inni domownicy z prawdziwą przyjemnością obejrzałam wywiad T.Lisa z Panią.Ten program spowodował, że szukałam Pani blogu( wiedziałam,że kiedyś był, bo córka chwaliła się, że jej Pani odpisała).
A za co dziękuję? Za to, że Pani JEST(jest silna, jest mądra, jest zwyczajna, jest pracowita itd.). Zawsze bardzo lubiłam role zagrane przez Panią. Był taki czas, że miałam do Pani żal o to, że odeszła Pani z Powszechnego.Mieszkam na Wybrzeżu i raz do roku jeżdżę do W-wy do "teatrów"-jak mawiamy w domu. No i ... zabrakło mi Pani. Próbowałam dowiedzieć się dlaczego już nie ma Pani na Pradze, ale ... uzyskałam chyba błędne wiadomości. Wtedy ... chyba wydały mi się prawdopodobne i na dnie duszy miałam żal... Dziś, z perspektywy czasu i tego co się wydarzyło (a raczej czego się mogę domyślać) już patrzę na to inaczej.
Tak czy inaczej- bardzo Panią cenię, a najbardziej chyba za to, że tak normalnie traktuje Pani swój zawód, a z szacunkiem -widza.
Pozdrawiam - Sosna
Sosna
 
Posty: 66
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 21:41

Re: Dziękuję!

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.02.2009 18:35

Dziękuje za list. Za to że Pana "obchodzę " i życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja