Dowód w Poznaniu..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dowód w Poznaniu..

Postprzez tygrysekwpaski Cz, 26.02.2009 18:36

Szanowna Pani Krystyno!
To mój pierwszy list tu na forum.
Chciałabym zająć mała chwilę.24lutego byłam na spektaklu Dowód w Poznaniu.
Było to dla mnie niesamowite przeżycie , nie będę się nad tym rozwodzić...o sztuce , pani Marii Seweryn myślę prawie bez przerwy....Na spektaklu byłam z moim mężem który nabył bilety by zrobić mi ogromną przyjemność.
W 6 rzędzie ..raczej z boku trzeba się było naprawdę mocno skupić aby dobrze i wyraźnie słyszeć tekst.Sztuka ..sama w sobie jest poważna i uważam , że trudna...słabe nagłośnienie / przecież to opera..../powodowało , przynajmniej u mnie niesamowite skupienie.
W czasie przerwy słyszałam dużo takich stwierdzeń ale....wyjątkowość ..spektaklu...rekompensowała wszystko.
Mój mąż słuch ma słabszy / tak bywa/ i proszę mi wierzyć , twierdzi , że słyszał dobrze połowę tekstu.
W Poznaniu , niestety ma zbyt wielu miejsc gdzie można by korzystać..i rozumiem fakt ,że Dowód gościł w gmachu opery ale uważam , że było to ze szkodą dla sztuki , aktorów , widzów.
Może zbyt uważnie nie śledzę wydarzeń kulturalnych w mieście...przyjazd Teatru Polonia do Poznania to było dla mnie coś niesamowitego.
Aby zobaczyć Panią na scenie wybieram się z synową do Warszawy ...w tym roku.
Mieszkam ...15km na południe...za Środą Wielkopolską w lesie...przeszło 50km od Poznania.
Każdy pobyt w teatrze , operze to jest prawdziwe święto.
Pozdrawiam serdecznie Grażyna Barnaś

Pozdrawiam.
''Nie obchodzi mnie jak się ludzie poruszają , obchodzi mnie....co ich porusza''
tygrysekwpaski
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz, 26.02.2009 18:02

Re: Dowód w Poznaniu..

Postprzez Krystyna Janda Pt, 27.02.2009 18:36

Bardzo Pani dziękuje za list. Zwrócę uwagę aby na tak dużych salach dbano o lepsze nagłośnienie. Pozdrowienia dla Męża. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja