Pukanie do bram POLONII

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pukanie do bram POLONII

Postprzez wiesiekroma Pn, 02.03.2009 00:55

Witam wiosennie - takie słońce, że aż się chce żyć! Myślę, że i Pani taka Pogoda sprzyja.
Mam pytanie; czy nie można wprowadzić do repertuaru Polonii "Marleny" i "Marii Callas - lekcji śpiewu"."Marleny" nie widziałem a chętnie bym zobaczył Panią w tej roli, na "Marię..." prowadzałem moich znajomych.Myslę, że istnieją jakieś przeszkody formalne w graniu tych sztuk bo nie wierzę, że Pani sama zrezygnowała z grania tych ról- czy słusznie? Jeżeli tak to mam taki pomysł żeby stworzyć sztukę, w której Pani by się pojawiała w roli tych postaci /+ inne dowolnie wybrane/ z innym tekstem /te przeszkody/ - tu jest duże pole do popisu dla autora i rzecz jasna dla Pani. Jezeli interesuje Panią taki zamysł służe pomysłami a mam ich wiele w różnych wariantach.Zależy wszystko od Pani nastawienia do tego pomysłu.
gorąco pozdrawiam
Wiesiek
Avatar użytkownika
wiesiekroma
 
Posty: 7
Dołączył(a): Wt, 24.02.2009 23:33

Re: Pukanie do bram POLONII

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:17

Drogi Wieśku! Każdego dnia przychodzi na adres teatru Polonia co najmniej jedna sztuka. Czytam je wytrwale i zawiadamiam autorów co o nich myślę w kontekście naszego teatru. Pisz. Odpowiem, ale ja sztuk nie zamawiam, a tym bardziej dla siebie. Powody dla których nie gram już ról sprzed lat wykładałam wielokrotnie i nie będę do tego wracać. Piękno teatru polega miedzy innymi na tym że on przemija i nie d asie do wieczorów sprzed lat wrócić. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja