Odkryłam, znalazłam

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Odkryłam, znalazłam

Postprzez agatkaa Wt, 03.03.2009 17:34

Witam,
Jestem Agatą z Torunia. W '99 roku kiedy miałam 7 lat moja mama poszła na Pani koncert do Dworu Artusa i zakupiła płyta "Janda live" - niedawno ją znalazłam.
Od lat jestem Pani fanką, najbardziej cenie sobie Panią ze niesamowitą energię, którą widać w każdym Pani geście i słowie. Przeczytałam w którejś z Pani ksiażek, że rozpoczynając zdjecia do "człowieka z marmuru" dopiero w momencie jak wykonała Pani słynny gest wiedziała Pani jak to zagrać. Ja z takich i innych energicznych wyznań biore siłe na kolejne życowe przedsięwzięcia.
Wracając do płyty, był w niej autograf. Nie był to zwykły duży autograf w widocznym miejscu, ale malutki autorgrafik z dedykacją dla moich rodziców pod tekstem piosenki "Jeśli ty nie istniałbyś". I może mi pani wierzyć lub nie, ale z mamą słuchałyśmy jej całą droge z Torunia do Zakopanego, w kółko, przez 9 godzin! Z niecierpliwością czekam na premierę "Tataraku". I mam nadzieje ze w tym miesiacu uda mi się wreszcie pójść do Teatru Polonia o czym marze już od dawna.

Pozdrawiam,
Agatka
agata@elixxir.info
agatkaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 03.03.2009 16:18

Re: Odkryłam, znalazłam

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:39

Tak długo? ! chciałoby sie napisać - współczuję. . Wielkie ukłony dla Pani i Mamy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja