TALENT I PASJA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TALENT I PASJA

Postprzez pastelowy Śr, 04.03.2009 11:26

Pani Krystyno,

Jak zanleźć swoją pasję?
Jak odkryć swój talent?
A może niekażdemu jest to dane? Czy ludzie potrafią instynktownie odnaleźć drogę do tego w czym są naprawdę dobrzy? A może to loteria i niektórzy poprostu mają szczęście, że zostali tak obdarowani przez los?
Będę wdzięczna za odpowiedź Pani jako osoby , która obie te rzeczy w życiu odnalazła i która obserwując trójkę swoich dorastających dzieci widzi jak poszukują własnej drogi. A może nie musieli, może odkryli to bardzo wcześnie.

wszystkiego dobrego
Karina
p.s.dziękuję za wieczór z Tonką.
Bardzo się cieszę, że udało się Pani zrealizować marzenie związane z teatrem Polonia. To mój ulubiony teatr. Nigdy wcześnej ne chodziłam tak często do teatru. Zawsze jak chcę się wybrać do teatru to "dziwnym' zbiegiem okoliczności wybiorę sztukę w Polonii. Tak już poprostu jest.
pastelowy
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr, 03.12.2008 09:11

Re: TALENT I PASJA

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.03.2009 14:54

Dziękuję za sympatie do Teatru POLONIA, a co do pasji , nie ma chyba odpowiedzi , trzeba próbować...szukać , samos ie nie znajdzie, albo zupełny byłby to wyjątek...Jeden z moich znajomych nagle odkrył w sobie pasję robienia nalewek, powoli staje sie przyjemnym alkoholikiem ...no nie wiem czy to jest wyjście ...Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja