"Edward Kłosiński"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Edward Kłosiński"

Postprzez Katherine Cz, 26.03.2009 20:03

Witam Panią Pani Krystyno,

Proszę nie brać sobie do serca polemik na temat Pani osobistego wątku w filmie "Tatarak".
Intencja jest czytelna czyli pamięć o bliskim Pani, a ogólnie wybitnym czlowieku w środowisku filmowym.
Aktor uwieczniony bywa na taśmie filmowej, operator to uwiecznianie umożliwia, czasem, dzięki talentowi, podnosi go do rangi wysmakowanej sztuki. Niestety On sam może gdzieś tam umknąć pamięci zwyczajnych widzów. Dlatego jeśli Edward Kłosiński to był człowiek wyjątkowy i dodatkowo związany z branżą filmową to zasłużył sobie na ten szczególny "pomnik" i tego proszę się trzymać już nie myśląc o sobie w kategoriach wijącego się piskorza ustawionego pod pregierzem niezręcznecyh pytań o smak, granice prywatności, ekshibicjonizm itp. Zrobiła Pani to co uważała za słuszne. I tyle. Pozdrawiam - Kasia.

P.S. Sesja Justyny Steczkowskiej to było jakieś estetyczne nieporozumienie.
Nie wiem kto w redakcji wpadł na taki niefortunny pomysł.
Katherine
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt, 25.11.2008 11:58

Re: "Edward Kłosiński"

Postprzez Krystyna Janda Cz, 26.03.2009 21:20

To chodzi o styl mediów dzisiejszych, a nie o mnie. Za film biorę stuprocentowa odpowiedzialność no i nie tylko ja , bagatela - Andrzej Wajda także. To Jego film. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja