ZAMAWIANIE BILETÓW, POSTY, MIŁE SŁOWA I DANCING JESZCZE

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ZAMAWIANIE BILETÓW, POSTY, MIŁE SŁOWA I DANCING JESZCZE

Postprzez Magnolia Cz, 26.03.2009 22:10

Pani Krysiu,

Do dzisiejszego posta skłoniły mnie poszukiwania zmierzające w celu rezerwacji biletu do T.Polonii. Godzina nazbyt późna na telefony... i tak sobie pomyślałam, czy nie mogłoby być możliwe kupowanie biletów na zasadzie, jak to ma miejsce w "ebilet", ale bezpośrednio z poziomu strony http://www.teatrpolonia.pl ?? żebym mogła chociaż wiedzieć jakie miejsca są dostępne, a resztę mogłabym już nawet załatwić drogą mailowo-przelewową.... Byłoby super, takie moje małe marzenie :D

Ludzie listy piszą, zasadniczo staram się nie zabierać nieproszona głosu.... ale niektóre z nich, przyznam się szczerze po prostu mnie irytują, rozumiem, że "korespondencja" ma otwartą formę..., rozumiem konstruktywną krytykę, ale wydaje mi się, że niektóre posty nie mieszczą się nawet w takich ramach. Przepraszam Panią i innych tu obecnych, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, ale taka myśl mnie dopadła..

Dziękuję za ostatnie b.miłe odpowiedzi (m.in. "ukłony jakie towarzysza długiej znajomości")...

Ach i jeszcze wracając do "Dancingu" (którym się nasycić nie mogę), emocje jakie mi towarzyszyły podczas jego oglądania... mogę porównać chyba, do tych podczas "Małej S." i pierwszy raz nie przejmowałam się "innymi" i WSTAŁAM i PRZYSZŁAM.

TO JA DZIĘKUJĘ BARDZO I POZDRAWIAM SERDECZNIE, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA DESKACH POLONII, MY FAVOURITE PLACE, NAJUKOCHAŃSZEGO TEATRU :!:

KLAUDIA
Ostatnio edytowano So, 28.03.2009 10:23 przez Magnolia, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: ZAMAWIANIE BILETÓW, POSTY, MIŁE SŁOWA I DANCING JESZCZE

Postprzez Krystyna Janda So, 28.03.2009 09:35

Dziękuje. Wszelkie uwagi w sprawach organizacyjnych trzeba słać na adres info@teatrpolonia.pl , tam tez można uzyskać odpowiedz na wszystkie tematy. Ja szczerze przyznam tymi sprawami się nie zajmuje. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja