No to już teraz wiem, jak zacząć...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

No to już teraz wiem, jak zacząć...

Postprzez UlaK Pt, 10.04.2009 19:10

Pierwszy raz w życiu, tak tylko do mnie, napisała Krystyna Janda ( o Matko Boska!!!!) i tak od razu że: "na dłuższą wymianę mailową to nie ma szans..."
No bo ja sama sobie winna jestem, bo trzeba było od razu sprawę wyłożyć, a nie tajemnicze wstępy robić, że niby chcę na dłużej Panią do siebie "przywiązać"... elektronicznie...
Przepraszam.
Przeglądając tylko pobieżnie to forum i tak jestem pełna podziwu i zastanawiam się, ile godzin ma Pani doba?????
No to przejdę do rzeczy.
Mieszkam w małych Sejnach (podlaskie) i jestem nauczycielką w tutejszym LO. W czerwcu 2008 podjęliśmy inicjatywę zorganizowania święta szkoły pod hasłem "Warto zapytać o szkołę", pod patronatem Starosty powiatu Sejneńskiego i przy współpracy Ośrodka „Pogranicze- sztuk, kultur, narodów” w Sejnach. Mottem święta są słowa naszego patrona Szymona Konarskiego "Com ja zasiał, tego nikt nie zniszczy". Celem naszego projektu jest przybliżenie tradycji edukacyjnych uczniom naszej szkoły oraz rozwinięcie w nich potrzeby zdobywania wiedzy poprzez kontakty z mistrzami, odwoływanie się do historii, obcowanie z kulturą i sztuką. Do spotkania w murach szkoły zaprosiliśmy uczniów, absolwentów, rodziców.
Szereg imprez zorganizowanych w czasie dwudniowego święta zwieńczyliśmy spotkaniem z MISTRZAMI. Nasze zaproszenie raczyli przyjąć: Pani Alina Janowska, Pani Danuta Kuroń, Pan Jacek Żakowski i Pan Andrzej Strumiłło. Niesamowite przeżycie i dla wielu z nas pierwsza i może ostatnia okazja spotkania tych wspaniałych ludzi.
No i teraz do sedna, choć może trochę za szybko. Ale nie opisuję ze szczegółami przebiegu święta, żeby nie zabierać cennego czasu.
Chodzi o to, że w czerwcu tego roku zamierzamy zorganizować podobną imrezę i naszy marzeniem jest, żeby zaproszenie w tym roku raczyła przyjąć KRYSTYNA JANDA.
Wiem, że takich spraw nie powinno się załatwiać na forum, chciałam się umówić na te maile, żeby było nie tak bardzo publicznie. I że tak Krystynę Jandę przez internet, i w ogóle...
Ponieważ nie mam innego kontaktu do Pani, zdecydowałam się na taką formę.

Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnych świąt.
Urszula
UlaK
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 08.04.2009 17:13

Re: No to już teraz wiem, jak zacząć...

Postprzez Krystyna Janda So, 11.04.2009 11:50

Na stronie teatru POLONIA www.teatrpolonia.pl jest adres e-mailowy pani Marty Bartkowskiej która jest moja asystentka . Proszę do niej. I pozdrawiam światecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja