pytania się posypią

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pytania się posypią

Postprzez nat So, 11.04.2009 10:57

Aktorka odpowie na wasze pytania
sobota 11 kwietnia 2009 09:46

Zadaj pytanie Krystynie Jandzie!

Zapytaliśmy was jakiś czas temu, której polskiej gwieździe zadalibyście za naszym pośrednictwem pytanie? I już wiemy, że tą osobą jest nie kto inny, jak sama Krystyna Janda. Aktorka w naszym plebiscycie zostawiła wszystkie inne gwiazdy daleko za sobą.

Czekamy więc na Wasze pytania do Krystyny Jandy. Przesyłajcie je nam na adres mailowy: kobieta.online@axelspringer.pl lub wpisujcie na naszym forum.

Z waszych maili i wpisów wybierzemy najciekawsze i prześlemy do aktorki. Autor najciekawszego pytania zdaniem Krystyny Jandy - dostanie od nas zestaw nagród.* Zastrzegamy sobie możliwość skracania pytań.

>Życie, moim zdaniem, jest ważniejsze niż sztuka i cenniejsze niż sztuka, miesza się też ze sztuką i jest inspiracją wieczną, tworzywem podstawowym dla każdego, kto "tworzy".
< Krystyna Janda

Już 24 kwietnia premiera najnowszego filmu Andrzeja Wajdy "Tatarak" z Krystyną Jandą w roli głównej.

Dziennik
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: pytania się posypią

Postprzez Krystyna Janda So, 11.04.2009 11:58

O cholera! Nic o tym nie wiem...a moze sie zgodziłam? I nie zauwazyłam? No trudno.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja