Proszę o pomoc

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Proszę o pomoc

Postprzez KARIO Wt, 14.04.2009 16:19

Witam serdecznie Pani Krystyno
Proszę o pomoc, nie dla siebie. Może zacznę od początku, w lutym mój tata, ma 75 lat, trafił do szpitala z objawami jak przypuszczali lekarze przepukliny kręgosłupa po badaniach okazało się, że to był staw biodrowy z przerzutem nowotworowym z nerki i nadnercza, staw został zoperowany i ma teraz protezę, są przerzuty w kościach . Nikt o tym nie wie oprócz lekarzy i mnie, brat zginął w wypadku. Jest mi bardzo ciężko,nie mam z kim porozmawiać i szukam kontaktu do lekarza, który będzie mógł mi pomóc. Przeprasza ale jestem bezsilna i to mnie przytłacza, tak bardzo go kocham a nic nie mogę zrobić, nie mogę nic powiedzieć mamie bo jest chora na serce i bardzo związana z tatą. Nie wiem czy dobrze postępuje, lekarze z którymi konsultowałam się do tej pory twierdzą, że należy oszczędzić mu dalszych cierpień. Bardzo dużo czytałam w internecie, że Pan Krzysztof Kolberger walczy z tą samą chorobą może on mi coś poradzi, szukałam w internecie jakiś kontakt do Pana Krzysztofa jednak na próżno.
Jaszcze raz pozdrawiam
Katarzyna Ziółkowska
KARIO
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 14.04.2009 15:52

Re: Proszę o pomoc

Postprzez Krystyna Janda So, 18.04.2009 06:27

Prosze mi wybaczyć ale nie mogę Pani podać kontaktu do pana Krzysztofa, nie czuje się uprawniona. Wiem co Pani czuje, bezradność jest upokarzająca, musi Pani rozmawiać z lekarzami taty. Uściski.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja