ponownie pozdrowienia z Krakowa

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ponownie pozdrowienia z Krakowa

Postprzez Tomaszc N, 19.04.2009 22:38

Droga Pani Krystyno! z radością wyczytałem iż będzie Pani niebawem w Krakowie 27.04 jak i 16.06
Postaram się na ten spektakl"Dancing" wybrać do Opery Krakowskiej. Mam jednak pytanie czy będzie mała szansa jak Pani będzie w Krakowie przed spektaklem w Teatrze Bagateli wejść za kulisy i dać Pani wiosenne kwiaty z serdecznymi pozdrowieniami ode mnie i mojego przyjaciela Tomasza oraz podziękować za to co Pani robi jako aktorka?Będę wdzięczny za odpowiedz. Czytałem też dziś w "Vivie" z Panią wywiad i jestem bardzo wzruszony jak Pani tak opowiedziała o filmie "Tatarak"(zamierzam się na ten film już niedługo wybrać) jak i o Panu Edwardzie Kłosińskim oraz Państwa małżeństwie.
Wyobrażam sobie jaka Pani jest teraz dzielna i podziwiam Panią za to z całego serca i serdecznie pozdrawiam z nadzieją na spotkanie na żywo w Krakowie choć na małą chwilkę.Wszystkiego dobrego na dalsze dni dla Pani oraz Pani bliskich. Tomasz
Tomaszc
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 05.01.2009 12:26

Re: ponownie pozdrowienia z Krakowa

Postprzez Krystyna Janda Pn, 20.04.2009 05:54

Dziękuję . Co do wejścia za kulisy, rożnie to bywa. Zależy od sytuacji. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja