różowy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

różowy

Postprzez Ania_24 Cz, 23.04.2009 19:32

Droga Pani Krysiu!
Mam dziwne pytanie: o co chodzi z kolorem różowym? Czemu akurat ten kolor jest dla małych dziewczynek? I z czym ma się kojarzyć? Piszę bo generalnie nie znoszę tego koloru, zupełnie nie rozumiem, czemu jest on ostatnio „modny” wśród starszej młodzieży a czasem i całkiem dorosłych kobiet… Nie lubią go, bo albo z niego wyrosłam (jakieś lalki w dzieciństwie może i miały różowe sukienki, ale głowy nie dam za to) albo nigdy go nie lubiłam (siostra blondynka dostawała różowe ubranka i spinki, ja - brunetka – czerwone). Nie znoszę go, a jednak pozwoliłam, aby dwie rzeczy w pokoju były sobie różowe… są to dwie książki, obie Pani: „Tabletki” i „Małpa2”. No cóż, pozwalam im na to tylko ze względu na Panią :D Ale nie mogę przestać się zastanawiać, czemu różowy? A Pani z czym się kojarzy różowy?
Pozdrawiam serdecznie,
ania
PS. Kiedy ostatnio była Pani w Krakowie leciał w Teatrze Telewizji „Piękny widok” a ja widziałam Panią na żywo na Shirley… w poniedziałek idę na „Tatarak” a Pani będzie grała w tym samym czasie „Ucho, gardło…” wniosek: zawsze Pani jest dwa razy więcej :D „I bardzo dobrze!” jak mówi pewien mały chłopiec :D
Avatar użytkownika
Ania_24
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr, 04.07.2007 15:37
Lokalizacja: kraków

Re: różowy

Postprzez Krystyna Janda Pt, 24.04.2009 08:03

Różowy? Nie wiem. To podobno kolor niemowląt płci żeńskiej. Nie wiem. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja