Moje spotkanie z Tatarakiem

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moje spotkanie z Tatarakiem

Postprzez Agnieszka G. Śr, 29.04.2009 18:31

Dzien dobry Pani Krystyno,

W poniedziałek wczesnym popołudniem wybrałam się na "Tatarak". Wolałam pójść sama, o takiej porze ( multipleksy odbierają filmom ich czar ), aby w spokoju odbierać wszystkimi zmysłami Państwa film.

Miałam rację. "Tatarak" to film bardzo intymny, skłaniający do refleksji, bardzo malarski, piękny muzycznie i głęboko poruszający, pod każdym względem. Tak szybko teraz żyjemy, a nie zastanawiamy się na tym, co naprawdę jest w życiu ważne.

Bardzo BARDZO dziękuję i Pani, i Panu Andrzejowi Wajdzie, i Panu Pawłowi Edelmanowi, a także całej ekipie. Po filmie przeczytałam od "deski do deski" książkę-album "Tatarak", a wczorajsze spotkanie w Cafe Gazeta było taką "wisienką na torcie" Jeszcze raz dziękuję. Szkoda tylko, że nie przyjedzie Pani z Panem Andrzejem Wajdą na spotkanie do Łodzi ...Ale rozumiem ...

Wczoraj podczas spotkania w Cafe Gazeta powiedziała Pani, że widzowie przychodzą do teatru, ponieważ po prostu chcą zobaczyć coś dobrego. Ależ oczywiście ! Niedługo znów sie z Panią spotkam. Tym razem po raz 2 lub 3 na Shirley. Po raz kolejny przyjadę specjalnie z Łodzi do Pani Teatru. To chyba najlepiej świadczy o słuszności Pani słów. Do zobaczenia !

Pozdrawiam słonecznie i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TATARAK !!!!!
Agnieszka
Agnieszka G.
 
Posty: 24
Dołączył(a): N, 08.03.2009 16:25

Re: Moje spotkanie z Tatarakiem

Postprzez Krystyna Janda Pt, 01.05.2009 06:25

Bardzo dziękuję. Dobrej Łodzi.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja