Dzień dobry Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzień dobry Pani Krystyno

Postprzez ania1323 Pt, 01.05.2009 12:53

Ale z Pani ranny ptaszek ! Ja raczej zaliczam się do nocnych Marków :) Może kiedyś jak napiszę bardzo późno, a Pani bardzo wcześnie to uda nam się w tym samym czasie :))
Bardzo dziękuję za odpowiedź!

A odpowiadając na Pani pytanie dotyczące frekwencji na seansach filmowych, to rzeczywiście, coraz mniej ludzi chodzi do kina. Zdarza mi się obserwować prawie pustą salę, to smutne. Ale może to dlatego, że ludzie w ferworze ciągłej walki o byt, w nieustającym pośpiechu za uciekającym czasem, w dobie internetu, "kin domowych" i wszechobecnej "cyberprzestrzeni" zapominają o magii kina i o uczuciach które w nich samych drzemią, gdzieś głęboko ukryte.
Nie wiem..
A może to dlatego, że poszłam na seans o 17.00 uciekając w środku dnia od zgiełku wielkiego miasta i oprócz mnie tylko 9 osób miało odwagę w tym samym czasie na chwilę schronić się w zaciszu sali kinowej wielkiego centrum handlowego..

Nie wiem, ale Pan Andrzej na pewno nie ma się czym martwić, bo wraz z Panią zrobił "kawał dobrej roboty" dając choćby takiej garstce ludzi jedną z ważniejszych chwil, z których przecież składa się nasze życie.
To ważne!

Pozdrawiam ciepło, słonecznie i pachnąco wiosennie..
Ania
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Dzień dobry Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda So, 02.05.2009 07:36

Pozdrawiam . Dobrego dnia majowego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja