...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...

Postprzez agak Pn, 04.05.2009 22:52

Droga Pani Krystyno,
Ten list miał dziś wyglądać inaczej,ale wiadomość o śmierci Pana Grzegorza Skurskiego mocno mnie zasmuciła...Nie pisałam do tej pory o TATARAKU,bo nie umiem ubrać w słowa,tego co czuję od chwili,kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten piękny, wzruszający FILM...Film,wokół którego krąży śmierć,jak mówił Pan Wajda podczas spotkania w Cafe Gazeta,więc dziś temat znów powrócił...
Napiszę bardzo krótko...
Kłaniam się nisko,przed Panią-wspaniałą Kobietą,kochającą Żoną,niezwykłą Aktorką...

I jeszcze słowa,które nie zmieściły się na kartce...
Dziękuję za mój pierwszy-piękny,wiem-dla Pani trudny- sezon spędzony w Pani Teatrze...
Dziękuję za wszystkie spotkania z Panią w TP i innych miejscach,w których dzięki Pani świat zewnętrzny na chwilę przestawał być ważny-to magia wielkiej,prawdziwej SZTUKI...
Dziękuję także za te krótkie,zupełnie nieoczekiwane spotkania-takie jak dziś po południu...

Proszę przekazać podziękowania także pracownikom Teatru Polonia-ich otwartość,pomoc i życzliwość to cechy na wagę złota...

Do zobaczenia po urlopie...
Mam nadzieję,że uda się Pani choć trochę odpocząć,choć pewnie nie będzie to łatwe,bo śmierć bliskiej osoby,Przyjaciela- podcina skrzydła na długo...
Pani Krystyno-życzę Pani spokoju,i wysyłam dużo ciepłych myśli...
Pozdrawiam Panią najserdeczniej,Agnieszka...
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: ...

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.05.2009 06:19

Dobrych dni.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja