Dobry wieczór z... Warszawy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dobry wieczór z... Warszawy

Postprzez ania1323 Cz, 07.05.2009 22:07

Przyjechałam dziś rano do stolicy z „moimi” ludźmi po morderczej wręcz drodze prawie z drugiego końca Polski. Pól drogi ruch wahadłowy, nie mówiąc już o stanie dróg, jak zwykle koszmarnym!

Cały dzień sprawy biznesowe, niezwykle wyczerpujące. Jutro z samego rana do Józefowa na kolejny 2 dniowy „bal szczurów” jak to nazywam patrząc na to hermetyczne środowisko finansów..

Jestem nieprzytomna, wykończona ostatnimi bezsennymi nocami „z Panią” tu, w Pani książkach, filmach, wywiadach..

A moi współpracownicy tak patrzą na mnie i na tą moją rozwijającą się „przygodę z Panią Jandą" z coraz bardziej zdziwionymi minami.
Przed chwilą, patrząc jak po raz pierwszy zabrałam ze sobą laptopa na wyjazd służbowy, (czego zawsze byłam zdecydowanym przeciwnikiem!),
siedzę z nim na kolanach w łóżku i z błędnym wzrokiem piszę do Pani kolejny list,
„moja” Madzia powiedziała:
- Ja normalnie wejdę w końcu na tą stronę i napiszę Pani Krystynie żeby chociaż na chwile
oddała nam naszą szefową..


Muszę więc już kończyć, bo pracowników, szczególnie tak cudownych jak moi, trzeba szanować.
Choć myślami i tak będę z Panią cały czas, trochę bliżej niż zwykle, bo tu stąd niedaleko,
z Warszawy..


P.S. Dziękuję za Pani odpowiedź na mój poprzedni list :

„Tak, wiele osób tu się zaprzyjaźniło, zakochało, związało na zawsze, urodziło przy nas dzieci i wielu chorowało, przeżywali tragedie, rozstania, rozwody , wielu też umarło...”

dokładnie to wszystko się tu widzi i czuje, to forum jest naprawdę wyjątkowe, niepowtarzalne, kawał pięknej i prawdziwej historii stworzonej przez Panią i Pani wiernych towarzyszy, cieszę się że mogłam do nich dołączyć..

Pozdrawiam
Ania
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: Dobry wieczór z... Warszawy

Postprzez Krystyna Janda N, 10.05.2009 14:42

Powodzenia w Pani przygodach zawodowych , ja też tu "dopadam" tylko w wolnym czasie ...Ukłony także dla pracowników.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja