Spektakle, książki i reszta spraw

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spektakle, książki i reszta spraw

Postprzez Julita89 Cz, 14.05.2009 03:18

Dobry wieczór, dzień dobry Pani Krysiu,
Pora nietypowa, więc właściwie nie wiem jak Panią przywitać. Niestety, przetrzymała mnie nauka i właśnie tonę w książkach, no cóż - zaliczenia zbliżają się nieuchronnie...
Jednak ja jak zawsze "swoje" i w tzw. międzyczasie zachwycił mnie wakacyjny repertuar Polonii... ,,Szczęśliwych dni" i ,,Wątpliwości" jeszcze nie widziałam, więc to pewnie w pierwszej kolejności, a te już widziane, nie zaszkodzi sobie przypomnieć. No i ,,Lamentu na Placu Konstytucji" bardzo jestem ciekawa, już samo to, że poza teatrem takie „zdarzenie teatralno-uliczne"... Zobaczymy jak uda mi się to wszystko ogarnąć :D
Narazie odliczam dni do 31-ego maja do ,,Shirley", do spotkania z Panią. U nas na uczelni dbają by nam ten czas końcowomajowy jak najbardziej urozmaicić, więc prznajmniej to przyspiesza czekanie.
Teraz "wracam do moich baranów", że posłużę się Pani określeniem, które strasznie lubię :) A za oknem już świta, świta... to ładnie przesiedziałam... i znów zaraz "młyn" od rana do wieczora, bo to czwartek, ech... Ale tak, na bezsenność to rzeczywiście czytanie najlepszą metodą. Dobrze zabija czas. No i ile można przez ten czas zrobić jednak! Pani Krysiu, czy mogę zapytać, a jak z tą sprawą u Pani?
Pozdrawiam Panią serdecznie, życzę miłego dnia i jeszcze raz chciałam napisać, że życzę Pani bardzo, aby z Polonią wszystko dobrze się rozwiązało.
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Spektakle, książki i reszta spraw

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.05.2009 07:34

Dobrych snów. Ja śpię ale mam sny a tego nie lubię.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja