do Gospodyni strony słów kilka...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do Gospodyni strony słów kilka...

Postprzez ania1323 Pt, 22.05.2009 21:30

Pani Krysiu,

dziś dla odmiany trochę o Pani stronie internetowej...

Dział „Korespondencja” to absolutnie najlepsza powieść świata!

Czytam ją od miesiąca głównie zarywając noce, bo w ciągu dnia rzadko mam czas niestety.
Wylewam tu hektolitry łez, godzinami śmieję się do rozpuku, wściekam się jak lew, serce mi pęka z żalu, czasami jestem cichym obserwatorem..
Jestem świadkiem narodzin i.. zgonów, szaleję z radości i rozpaczam ze smutku.
Podróżuję przez wszystkie kontynenty świata, zwiedzam małe miasteczka, domy rodzinne, hotele, szpitale…
Jestem robotnikiem na budowie, uczennicą w szkole, wojownikiem o prawa ludzi i zwierząt, poetą, gospodynią domową, biznesmenem, lekarzem, aktorem i kim tylko mogę jeszcze być..
Gram na scenie i przeżywam na widowni, zamykam się w ciemnym pokoju albo manifestuje wśród tłumów.
Kocham i nienawidzę, zazdroszczę i żałuję, tworzę i niszczę, czasem nie wiem co czuję..

I tak długo by jeszcze wymieniać…


To najlepsza powieść o życiu jaką kiedykolwiek czytałam!!!
A najlepsze w niej jest to, że codziennie przybywa nowych bohaterów, nowych wątków i narracji, a na jej stronach życie pokazuje się wciąż to w nowych odsłonach..


A jeśli ktoś zarzuci mi, że jestem podglądaczem, to oświadczam, że lornetki nie mam,
a zasłony w oknie są rozsunięte, światło zapalone i gospodarz pozwala mi pod nim stać, kiedy tylko zechcę.


Autorka jednego z rozdziałów i wierny czytelnik – Ania.
Jeśli Bóg istnieje, wieczorami przechadza się po teatrze..
Avatar użytkownika
ania1323
 
Posty: 4381
Dołączył(a): Śr, 29.04.2009 21:05

Re: do Gospodyni strony słów kilka...

Postprzez Krystyna Janda So, 23.05.2009 09:18

Jak to się dawniej ładnie mówiło...z ust mi Pani wyjęła....
Pozdrowienia dla pani Aniu i dla wszystkich tu bywających....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja