Wielkie Gratulacja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielkie Gratulacja

Postprzez marysias16 Pn, 08.06.2009 22:27

Serdeczne Gratulacje z okazji 5 urodzin Fundacji..i gratulacje dla świetnej szefowej :) Życzę Pani następnych lat trwania teatru..:) Życzę ,żeby zawsze widownia w Pani tatrze była zapełniona..:)
P.S Przyszlo mi to pytanie do głowy wczoraj wieczorem...Czy Pani przed wyjściem na scenę ma tremę..kiedyś jak byłam młodsza to moj kolega zapytał się Pani od tatru czy wielkcy aktorzy mają tremę..bo on ma i ma wątlipowści czy się nadaje na ten zawód ( mieliśmy po 10 lat ?! ) :) A ona spojrzała się na niego i zaczęla się śmiać poczym stwierdziła,że wielcy aktorzy nie miewają..a on z uśmiechem odpowiedzial ..Tak ? To OK. już się nie boję :) I tak sobie na ten temat myślałam i zaczęlam się zastanawiać czy Pani tak doskonała aktoraka miewa jeszcze czasem tremę przed wyjsciem na scenę,czy może to jest już jest taka przyjemość że nie myśli Pani o tremie i wręcz chce się wyjsc przed publikę..:)
Pozdrowienia..i znów jest późno nie wiem czemu ja tylko o takich porach mogę spokojnie pomyśleć ..Jeszcze raz najserdeczniejsze gratulacje :)
Marysia .
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Wielkie Gratulacja

Postprzez Krystyna Janda Wt, 09.06.2009 22:55

A ja pozdrowienia. Tremę ma każdy. Nawet jak myśli że nie ma.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja