odp.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odp.

Postprzez nat Pt, 12.06.2009 19:40

Dzień dobry Pani Krystyno.
Ostatnio mój list się zapodział, a chciałam Pani jednak wyjaśnić te 'niezrozumiałe kwestie'
Rozbawiła mnie Pani odpowiedź - że piszę słowa, których nawet Pani nie rozumie. Logika doxastyczna (logika przekonań) i erotetyczna (logika pytań)? Proszę się nie martwić, jest Pani w zdecydowanej większości.
I szczerze mówiąc - też bym wolała w tej większości pozostać. Toż to koszmar jakiś.
No ale każdy ma swoje "wystrzelenie w kosmos". Szkoda, że to takie niemiłe i niedobrowolne ;)
Za to teraz, gdyby słyszała Pani o kimś, kto myśli o studiowaniu kognitywistyki, może go Pani uprzedzić z czym m.in. będzie się musiał zmierzyć ;)
Ja chwilowo przenoszę się a inną planetę, psychofizyka tym razem.
I jeszcze pytanie - czy w Tataraku rozmowa Pani Marty z Przyjaciółką nie jest przypadkiem wzięta ze "Sławy i Chwały"? Bo tak trochę podobna... Pilch zapytywał i niektórych z nas tutaj też to zastanawia.
A Pani zostawiam "coś na uśmiech".
Otrzymałam w korespondencji, co ciekawe, od kobiety :)

Obrazek

Zadowolenia ze studentów w piątek.
Cukierków już nie załączam, skoro Pani nie może (nie może?) Chyba, że to była tylko wirtualna niemoc.
Serdeczności,
Kobieta - nie człowiek.
N.
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: odp.

Postprzez Krystyna Janda So, 13.06.2009 08:00

Ze studentów zadowolona. A rozmowa w " Tataraku" ta scena napisana przez panią Tokarczuk. Proszę do Niej z pytaniami, bo ja nie bardzo rozpoznaję. Ale scena napisana świetnie. Pozdrowienia złożone ze samych zwykłych zrozumiałych słów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron